Základem okouzlující tváře je jistě celkové fyzické zdraví, vnitřní harmonie, přirozené sebevědomí a neustálá trpělivá péče o svůj „look“. Ale nyní je tu jeden zcela nový pomocník, který vám k dosažení spokojenosti s vaší pletí může výrazně napomoci – molekulární vodík.

Kdo trpí kožními projevy typu akné, lupénky, pigmentovými skvrnami třeba ze slunečního záření, různými ekzémy, některými alergiemi…, mohl by mu molekulární vodík pomoci formou jednoduché každodenní domácí vodíkové terapie. Ta spočívá v zábalech a jemných masážích pleti a také v dalších formách ošetření pleti různými typy produktů, které při aplikaci na pleť vyvíjejí molekulární vodík. Jeho následné působení na zdraví kožních buněk je zkoumáno vědci a jsou zaznamenány velmi pozoruhodné účinky.

Ale i pro zcela zdravou pleť je molekulární vodík velmi prospěšný. A to ideálně v kombinaci s hydratací pleti pitím kvalitní pitné vody s obsahem molekulárního vodíku v synergii s tvorbou kolagenu – základního stavebního prvku všech pojivových a podpůrných tkání. Právě především díky kolagenu a na minerály bohaté výživě zůstává pokožka zdravá, pružná a pevná, což vše vede k její dokonalé elasticitě.

Dodejme ještě, že k dosažení zdravé a krásné pleti výrazně přispějete i dodáváním molekulárního vodíku tělu „zevnitř“, tedy například inhalováním vodíku do plic, denním používáním vodíkových tablet coby potravinového doplňku či pitím ionizované vody, tedy vody obohacené o molekulární vodík.

 

Zdroj: H2 World Health & Beauty Company

Foto: Dreamstime / Subbotina